The Kingdom of Nysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Нед Апр 21, 2024 8:29 am

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

2 posters

Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Katherine Night Чет Авг 21, 2014 5:28 pm

Годините минавали ли минаваха, но навиците на Катрин оставаха същите - след залез слънце да се разхожда вечер из улиците и да наблюдава заобикалящата я природа и спокойствието и тишината. Знаеше че е в безопасност защото на портала проверяваха всеки който пристигаше и отделно който си заминаваше да не би да отмъкне някоя ценност или нещо друго. Знаеше че няма как някой да я нарани но въпреки това тъмнокоската все още изпитваше лек страх и постоянно се обръщаше назад да погледне към двореца и да се убеди че от нито един прозорец или кула не се подава дим или пламъци или не се чуват писъците на останалите вампири. Докато се разхождаше из лабиринта на замъка покрай нея изтичаха две малки деца тя много добре познаваше и двете все пак тя ги беше превърнал във вампири. Усмихна се и реши да отиде към площада да види какво ново има дали има нови хора или други свръхестествени същества.
Докато крачеше бавно по каменните улици разглеждаше наоколо виждайки едно и също скучно ежедневие. Едни и същи хора, едни и същи занимания и проблеми. Кой да изпие повече кръв, кой да се възползва първи от плячката честно казано това не интересува много Катрин защото тя знаеше че е много над тези същества тук и че не би паднала толкова ниско че да се кара за няма и литър топла кръв.
Изведнъж пред очите на вампирката се появи червена коса. "Това е нещо ново" помисли си Катрин и се усмихна доволно най после нещо ново да се случи. Скоро беше пред момичето и го погледна с шоколадовите си очи.
- Да не би да търсиш нещо?
Katherine Night
Katherine Night

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2014

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Adeline Чет Авг 21, 2014 5:50 pm

За разлика от повечето дни, в които баща й я държеше в замъка като затворник, този път беше пуснал Аделайн да премине из всички останали кралства и да разгледа. И все пак мъжът не проумяваше едно нещо - беше вечер, а вечерно време в кралството на вампирите не беше особено безопасно.
Както винаги червенокоската се запъти към портала на центъра, но с една-две разлики - този път не се препъваше или не се буташе. Дюмонт застана пред портала като беше нужно само да се усмихне на пазачите и да ги поздрави, а те я пуснаха. Не й налагаха онзи строг контрол, когато решеше да минава през порталите вечерно време, защото тогава животът й бе най-застрашен.
Застанала в епицентъра на събитията, тръпки полазиха гръбнака на принцесата. Имаше вампири навсякъде и всеки беше готов да убие другия, за да се нахрани, дори и за една капка. Беше плашещо за едно човешко момиче сред толкова много кръвопийци, но може би можеше да се справи. Все пак всеки ден стъпваше на земята на върколаците и все още не беше мъртва - и тук можеше да извади късмет.
- А вие трябва да сте Катрин? - попита момичето веднага след като една брюнетка се появи изневиделица пред нея. Бе слушала много за съществата, които бяха част от Съвета. Всяко едно описание отговаряше на дадена персона и Аделайн бе сигурна, че това е и представителката на вампирите.
- Баща ми ме изпрати да разгледам и другите кралства, макар че ако питате мен беше глупаво от негова страна да го прави точно по това време. - неловка усмивка се изписа от устните на момичето. Не всеки ден й се случваше да срещне някой вампир и да говори с него, а камо ли той да не се опита да я убие.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Katherine Night Чет Авг 21, 2014 6:07 pm

- Ами щом така е решил коя съм аз че да му кажа че е не разумно да праща наследницата си тук посред нощ.
Лека усмивка пробяга о лицето на Катрин докато стоеше пред Аделайн и я огледа от глава до пети. Досега не беше виждала момичето на срещите на съвета. Явно баща й я пазеше много добре даже твърде добре. Но какво ли я засягаше това все пак едвали някога щеше да разбере чувството да имаш свои собствени деца. Усмивката от лицето на вампирката изчезна и като по интуиция ръката й се качи по тялото й и докосна медальона който висеше около вратът й.
- Да аз съм Катрин и бъди сигурна няма да те убие или разкъсам вече се нахраних.
Катрин посочи с ръка една каменна пейка наблизо покайвайки на момичето че е добре дошло и може да остане колкото иска. Без да я чака се насочи към пейката и седна, в следващия момент в ръката й се появи бокал с алена течност. найт се усмихна и отпи леко след което облиза устните си. щом принцесата седна до нея вампирката материализира бокал с прозрачна течност - вода. Въпреки че беше кучка и вампир който бе готов да убие за вида си помнеше значението на думата гостоприемство.
- Досега не съм ви виждала на събранията на Съвета.
Katherine Night
Katherine Night

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2014

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Adeline Чет Авг 21, 2014 6:35 pm

Макар и да се беше научила да не показва и капка страх в момента цялата трепереше. И все пак ако представителката беше до нея нямаше опасност, нали така? Червенокоската ходеше неотлъчно от вампирката, като от време на време се оглеждаше. Нищо не пречеше някой изгладнял да изскочи от някъде и да забие зъбите си във врата на Аделайн, но за нейно щастие винаги пиеше или носеше върбинка.
- Все пак не съм част от представителите ... все още. - Дюмонт играеше с пръстите на ръцете си, докато погледа й шареше навсякъде. Беше зловещо. Макар и за вампири можеха да живеят някак си ... не толкова мрачно. Дворецът, огрян от лунната светлина беше някак си страховит, а прелитащите същества наоколо идеално допълваха пейзажа. Оставаше само и някое куче да завие и щеше да стане перфектно.
- След другата година ще се виждаме честно на съвета. И все пак, госпожице Найт, как вървят нещата с това ... сборище? -  въпросът й едновременно бе колкото удачен, толкова и неудачен. Как биха вървели нещата в едно вампирско сборище? Естествено че кърваво!
А когато й се наложи да погледне към вампирката, за да окаже поне малко уважение се почувства за пореден път ниска. Някой трябваше да я сложи в редовете на джуджетата тъй като тя бе за там. Никой не бе толкова нисък, колкото госпожица Дюмонт.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Katherine Night Чет Авг 21, 2014 6:55 pm

Сборище ли? Това тук не беше никакво сборище а отделно царство с ред и дисциплина. Вярно е че все се намираше кой да наруша реда но това тук не беше сборище. Сборище бяха примерно вещиците или феите. Катрин сви устни и остави бокала на страни, погледна към момичето с най ледения си поглед и заговори.
- Извинете ме но това тук не е никакво сборище! Сборище може да викате на група феи или вещици. Това тук е отделно общество с правила и закони. Не знам какво ви е казвал баща ви за това царство но искам да знаете че няма да позволя видът ми да бъди обиждан и принижаван до такава степен че да бъде наричан сборище!
Тъкмо да каже още едно и един от по младите и неопитни вампири се приближи опасно близо до човешката принцеса. В очите му се виждаше ясно гладът и жаждата за прясна кръв. Още преди да е направил и една крачка към човешкото момиче и да предизвика нова война Катрин вече беше застанала пред момичето и гледаше с мъжа пред себе си. Зашлеви му един шамар който го накара тялото му да се оттласне няколко метра назад!
- Повече никой да не е доближил принцесата или всички ще разберете дали боли да ви изгорят живи!  
След тези думи Катрин седна до момичето малко по спокойна от преди и погледна към нея. Освен уплахата от случилото се преди малко всичко изглеждаше наред. Катрин се усмихна този път по мило от преди.
- Нямам търпение да се виждаме на срещите на Съвета. Аделайн надявам се да не сте останали с впечатлението че съм безсърдечна и безскрупулна. Някога преди и аз самата бях човек..
Katherine Night
Katherine Night

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2014

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Adeline Чет Авг 21, 2014 7:14 pm

- Баща ми нищо не е казвал за вас, но трудно бих решила как да нарека всички тези групички. Все пак всеки един вид е различен и при върколаците е глутница, при феите или вещиците както казахте е сборище. Ами вие какви сте? - зададе въпроса си спокойно Аделайн. Гледаше да не показва страха, който изпитваше след случилото се, което не беше кой знае какво.
Независимо сред кои същества се намираше, винаги имаше и някое, което винаги успяваше да напакости по някакъв начин и да накара момичето никога повече да не стъпи и все пак това никога не я спираше. Тя продължаваше да минава през различните кралства за различни причини.
- Все пак трябва да бъдат управлявани от здрава ръка. - кимна Дюмонт и лека усмивка се прокрадна на лицето й. Явно навсякъде можеше да си намери някоя дружка, стига да попаднеше на правилното същество. - И се надявам тогава да решим изцяло проблема с надигащата се война. Надявам се не ви убягва, че има същества изгнаници или сред обкръжението, които искат много повече от това, което са получили.
Червенокоската отпи от бокала с водата и си пое дълбоко въздух.
- Бихте ли ме развели из кралството? - следващият въпрос отправен към брюнетката бе сякаш от малко дете. Аделайн винаги е искала да разгледа някое от тях по-обстойно, но никога не го правеше, а сега лесно щеше да го направи.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Katherine Night Чет Авг 21, 2014 7:39 pm

- Според вас щях ли да съм представител ако нещо тук ми обягваше.  
Катрин погледна с предизвикателен поглед към момичето докато вървяха към двореца и градината му. Заради мрака и липсата на слънчева светлина това място изглеждаше по зловещо от колкото всъщност е. Въпреки че беше необичайно катрин за първи път нарече това място свой дом преди 10 години.
- Ние вампирите сме общество. Имаме се йерархия както при хората. Разбира се на върха на йерархията тук стоя аз, до мен да вампирите които аз съм създала, после идват мъдретците, след тях пазачите и накрая обикновените жители. Те идват и си отиват но докато са тук спазват законите на това място.
Катрин спря пред портите на замъка и остави гостенката си да мине напред и да може спокойно да разгледа градината и лабиринта в нея както и различните по големина и форма беседки. Навсякъде имаше забити факли които позволяваха да се вижда малко или много а Катрин бе сигурна че в момента са в огромна полза за по младото момиче.
- Точно както при хората има крале и кралици, поданици, войници и селени. Ако не броим безсмъртието или факта че пием кръв ние сме хора.. Е хора с някои екстри. Аз не искам да има война! Единственото което желая е да има мир между расите. Не желая да рискувам и моят вид да изчезне завинаги.
Katherine Night
Katherine Night

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2014

Върнете се в началото Go down

It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you Empty Re: It's midnight and the starts are shaning.. Bur why arent you still in bed love? Itsn't it to late for you

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите