The Kingdom of Nysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Нед Апр 21, 2024 8:29 am

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream

2 posters

Go down

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Empty Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream

Писане by Dracula Съб Авг 23, 2014 2:39 pm

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Tumblr_mt1frrm0O21qiyullo1_r1_500

Alexander "Dracula" Grayson|Неопределена възраст|Jonathan Rhys Meyers


Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Tumblr_mvhpho0x7c1qzyznvo1_500

11 Век: Роден в Румъния под името Владимир "Влад" Тепес. Отраснал е в замъка на родителите си. Всичко в детството му е било нормално. Да обикаля стайте, да се заяжда с персонала, да се храни с нездравословна храна, да мрази къпането. Но не и това, което настъпва на осемнадесет годишнината му. Той... той просто разбира, че не е обикновен човек, когато всички се разболяват от тогава известната "Чума". Единствено Влад не е повален от нея и заживява в тъмнината. Започва да изпитва глад, но дори и да се тъпче с храна още желае да вкуси нещо друго. В продължение на двадесет години той живее в двореца и се храни от хора. Така и започват слуховете за чудовището. Хората го приемат за чудовище, което не е. Той е просто различен. Налага му се да избяга от там. Да се премести да живее в друг свят, където Дракула няма да всява страх в хората, но това е невъзможно. Всички се страхуват от този негов прякор. Та кой би искал да е дружка с някой, който за закуска изпива кръвта ти. Хората се опитват да го намерят и да го убият, но е твърде късно. Той вече е срещнал любовта на живота си, жена, на която няма силата да посегне. Така и потръгва неговият потомък. Минават години, векове. Той се мести от къща, в къща. От палат в палат. Сменя различни идентичности и накрая.. Накрая се озовава тук..

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Tumblr_mvhpho0x7c1qzyznvo3_500

Настоящето: Кой съм аз? След хилядите самоличности, които смених.. кой съм аз? Владимир? Не. Днес се казвам Александър. Александър Грейсън. Живея в скромна за висшето общество къща. Никой не знае кой съм аз. Никой не знае за демона, който се крие в мен. Опитвам се да се слея с хората, но жаждата за кръв надделява и нощем се превръщам в онова, което никога не съм искал да бъда. Вампир. Няма как да опиша собствената си история, защото самият аз се опитвам да я забравя или по-скоро след толкова различни животи, които съм живял вече не знам кой е моя. Не знам как е започнало всичко това и как съм се превърнал в Дракула, но никога няма да науча и не искам да го науча. Сега съм Александър, може да ми викате Алекс. Част от висшето общество на Ниса и гражданин на кралството от година. Живея тук сам. Нямам семейство и съм млад благородник. Доста добра хапка в младото женско общество стига да са заинтересовани. Какво владея ли? Освен дарбата на това да съм джентълмен имам и много... други страни, но няма да ви ги споменавам. Сами ще ги научите.

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Tumblr_mvhpho0x7c1qzyznvo2_500

Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream Empty Re: Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream

Писане by Adeline Съб Авг 23, 2014 3:32 pm

Where was I meant to be? I feel I'm lost in a dream 7552608R
Добре дошла в Кралството и се забавлявай.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите