The Kingdom of Nysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Нед Апр 21, 2024 8:29 am

It's not what am I underneath,It's what I do that defines me.

2 posters

Go down

It's not what am I underneath,It's what I do that defines me. Empty It's not what am I underneath,It's what I do that defines me.

Писане by Bat Съб Авг 23, 2014 2:53 pm

     Bruce Wayne/30 г./Човек/Ben Affleck

It's not what am I underneath,It's what I do that defines me. Ben-affleck-bat-man-superman
It's not what am I underneath,It's what I do that defines me. Ben%20Affleck%20660%20Reuters

Брус е от един от най-богатите родове.Той живее прекрасно ,но когато навършва десет години, родителите му биват убити от уличен престъпник.Това напълно променя живота на младежът,той живее с иконома си,който е единствения му довереник.Още от малък Брус прекарва дните си в усилени тренировки,за да се бори с престъпността,която е погубила родителите му.Но  той също така държи око и на останалите видове.Щом Прилепа завършва обучението си, той взима емблемата на прилеп,защото тя всява страх в хората.Понякога противниците му мислят че е друг вид,например вампир заради това че е висок почти два метра,заради костюма му и заради стила му на битка.Прилепа предпочита да работи по тъмното и почти не се показва по светло.Брус е напълно овладял stealth-a.
 Характера на Прилепа е много мрачен,почти не говори и не се сближава с хората.Но характера на Брус Уейн не е такъв.Той е милиардер който харчи парите си в скъпи коли и момичето.През времето когато не се бие като Батман,той дига огромни партита.Но все пак той прави всичко това с цел да прикрие идентичността си.
Bat
Bat

Брой мнения : 11
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

It's not what am I underneath,It's what I do that defines me. Empty Re: It's not what am I underneath,It's what I do that defines me.

Писане by Adeline Съб Авг 23, 2014 3:32 pm

It's not what am I underneath,It's what I do that defines me. 7552608R
Добре дошла в Кралството и се забавлявай.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите