The Kingdom of Nysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Нед Апр 21, 2024 8:29 am

Кралството на вещиците / Някъде из центъра

2 posters

Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Съб Авг 23, 2014 4:08 pm

Днес улиците бяха изключително тихи. Дори центърът, принципно оживен от местни и посетители, сега бе почти напълно пуст. Обедната жега бе причината за тази пустош през деня, ала вече настъпваше вечер, а хората по площада така и не надвишаваха половин дузина. Още бе твърде задушно, за да излязат повече хора навън.
- Днес не ми е ден. - промълви тихо на себе си Мойра, почти отчаяна поради липсата на клиенти.
Бе прекарала целия си ден в малкото магазинче, сгушено и почти изгубено сред останалите сгради наоколо, на което бе собственичка. Навярно само табелката с ярък надпис "The Fifth Element" го открояваше и караше хората да се загледат по интересните предмети по витрината - кои антични, кои не чак токова, но все някак особено и уникални. Изложените на витрината и рафтовете вътре бяха напълно обикновени, но само определени и запознати хора знаеха какви неща може да направи една вещица с най-обикновен сувенир. Така че освен с въпросните простички дрънкулки, Мойра търгуваше и с още по-заинтригуващи неща.
Сега обаче липсата на каквито и да било посетители я  караше да изпитва неимоверна скука.
Затвори вестникът, който четеше. Дори сред местните новини нямаше нищо особено. Остави четивото на масивното бюро пред себе си и се облегна удобно в голямото си кожено кресло. Имаше чувството, че може да потъне в него, а то сякаш бе предназначено за някой с двойни размери. Бе обаче толкова удобно..
За момент затвори очи, сякаш се готвеше да подремне. Все пак остана заслушана в звуците навън - чуруликане на птици, лай на някакво бездомно куче, нечии самотни стъпки по улицата..
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Съб Авг 23, 2014 4:26 pm

"Владимир! Какво правиш! Спри! Пусни я! Не, ВЛАД!" - поклатих глава и се върнах в настоящето. Бях затворен отново в онези мой спомени, миналото ми, което ме следваше. Преглътнах тежко и преминах с ръка по яката на сакото си. Облечен в черен панталон, черно сако, ярко бяла риза и черно бомбе. Нямаше и капчица пот по тялото ми, заради расата ми. Беше толкова приятно да нямаш проблеми с температурата. Повдигнах завесата на каляската ми. Празната улица на това.. Кралство. Усмихнах се. Беше малка усмивка, която показваше задоволството ми. Отпуснах се на седалката и прекрачих краката си, като заех поза на величествено крал. Крал на моята раса. Имах чувството, че с вековете времето не се променяше. Нямаше никаква еволюция. Беше спряло. "Александър! Сега се казваш, Александър!" Мислех си, че няма да намеря нищо, че просто ще направя обиколка и ще се прибера, но носа му долови много приятен и познат аромат за мен. Ръката ми се протегна и повдигна завесата. Освен ярката светлина видях и един потаен магазин. С другата си ръка стиснах дръжката на бастуна си и потропах по стената срещу мен. Там където се намираше кочияша, а той спря. Вратата ми се отвори, а той ме чакаше отвън с чадър. Бавно и внимателно слязох, като застанах в своята величествена поза, а лъскавите ми черни обувки просто изпъкваха пред бялата ми ярка риза. На вратът ми се виждаше странна огърлица, която беше по-стара от всички антики в магазина. Закрачих, а слугата ми ме последва и щом стигнах входа той просто ме остави да вляза и застана отвън с чадъра. Огледах се. Вътре беше приятно мрачно и ми харесваше. Погледа ми премина навсякъде, докато накрая не забелязах червенокоската, която стоеше със затворени очи на канапето си. Защо ли беше оставила вратата отворена. Усмивката отново се появи на лицето ми, а аз закрачих, като затропах с принадлежността ми, която се наричаше бастун. Ударих с ръка звънчето, което би трябвало да й сигнализира, че има някой там, но тя вече го знаеше:
-Добър ден, милейди! - след тези думи застанах в поза на изисканост. Изправен в кръста, ръка подпряна на кръста, а другата държаща бастунчето ми гордо изправено. Аромата идваше от нея. Този парфюм. Беше ми толкова познат:
-Бих искал да попитам, колко струва онзи амулет на витрината? Златния? С образа на "Дракула"? - Дам. Нямаше как да не го забележа. Във вековете си бях намерил и.. как да го кажа.... привърженици. Мразех златото, но амулета беше с някакъв странен образ на чудовище и пишеше "Дракула" на Румънски. Нямаше как да го пропусна. Грабна ми окото, а и изпитвах удоволствие, когато си купувах такива неща.
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Съб Авг 23, 2014 4:49 pm

Предполагах, че стъпките бавно ще отминат и ще потънат в тишината, но ето, че вратата на магазинчето най-сетне се отвори, придружена от мелодичното звънене на звънчето. Устните ми изписаха лека усмивка още преди да съм отворила очи. Надявах се да е някой сериозен купувач, а не поредният човек без работа, който само иска да огледа, да ми изгуби времето и да си тръгне с празни ръце, а мен да остави с празен джоб и в не особено добро настроение.
Не останах разочарована. Или поне предполагах, че няма да остана, веднага щом видях човека пред себе си. Изглеждаше като някой, който разполага със солидна сума за харчене, било то и за дреболии. За момент вперих поглед в украшението а врата му. Да, определено имаше как да си хвърля парите за такива неща. Нямаше да е лошо да се направя на приветлива магазинерка, така че веднага станах от мястото си и го поздравих на свой ред, при това с изискан лек поклон. Така се правеше, нали? Дори сред тези улички смея да кажа, че не бях забравила и изисканите маниери.
Бързо запристъпвах към витрината, на която стоеше амулета. Повдигнах стъклото, което го предпазваше от чуждите ръце и взех златното бижу, сравнително тежко и доста прецизно изработено, макар и с не особено лицеприятно изображение. А мислех само, че разни дами с прикрити извратени фантазии си падаха по вампири и тем подобни чудовища.
- Надявам се, че цената не ви притеснява.
Показах му гърба на амулета, на който бе листчето с близо петцифрена сума, доста солидна за настоящото време и навярно висока за обикновените хора по тези места.
- Смея да кажа, че си заслужава. Чисто злато и превъзходно качество, антична изработка.
Биваше ме да правя реклами, а? Дори обмислях да кажа, че се твърди, че е принадлежало на самия граф Дракула, но подобни измишльотини и легенди минаваха само пред онези вманиячени девойки, за които споменах по-рано.
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Съб Авг 23, 2014 5:04 pm

Владимир я погледна в очите. Беше искрена. Тя явно дори не знаеше от къде идва тази антика, но той беше сигурен. Това беше от онези хлапета, които го бяха видели в уличката. Това беше точна изработка на златаря, който живееше близо до замъка му. Боже колко спомени и наистина си струваше цената. Усмихнах се. Беше доволна усмивка, а тази синеока красавица ме гледаше така, сякаш не вярваше че ще го купя. Бръкнах с ръка в джоба си и извадих от вътре стар часовник. Беше на баща ми. Да още работеше, защото постоянно го носех на часовникар, за да провери дали работи, за да му направи диагностика и да го поддържа сред "тик так"-ащите. Преглътнах и погледнах часа. Перфектно. Имаше два часа до свечеряване. Дали щях да мога да я поканя на среща? Все пак изглеждаше доста... апетитна плячка, а можеше и преди това да направя нещо друго преди.. хапването. Очите ми срещнаха нейните и й казах:
-Ето какво. Сега ще изляза... ще отида до вкъщи, за да взема парите си. След това ще дойда... ще ви го платя и да кажем, че ако се съгласите ще ви изведа на среща. Вечерна разходка из града, вечеря някъде по брега и за финал ще ви изпратя до къщата ви? - след тези думи се доближих. Преминах с ръка по лицето й, като отместих един кичур, който ми пречеше да виждам гладката й кожа. Боже как исках да впия зъби във врата й точно тук и сега, но не. "НЕ!" изкрещя един глас в мен. Ръката ми се спусна надолу и хвана нейната. Свалих шапката си, като джентълмен. Доближих я до устните си и я целунах:
-Аз съм Александър Грейсън! Приятни ми е! - след тези думи се отдръпнах от младата госпожица и закрачих. На прага на вратата спрях. Подпрях се на бастуна си, докато слагах бомбето си обратно на главата. Погледнах я през рамо и й казах:
-След два часа ще съм тук. Надявам се да ме чакате! - и излязох, докато кочияша ми ми правеше сянка с чадърче. Отведе ме до каляската ми, в която се качих и щом затворих вратата потеглих. Последното нещо, което видя тя беше ръката ми, която дърпаше пердето и скъпият ми семеен пръстен на ръката ми...
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Съб Авг 23, 2014 5:23 pm

Не излизай с колеги, клиенти и всякакви други индивиди, свързани с работата! Някой някога бе казал нещо подобно и навярно с право. Надали излизаха хубави неща от това да смесиш работата с извънработните отношения.
Но какво пък, едно излизане след скучния ден нямаше да ми се отрази лошо. Освен това щях да съм в компанията на изключително симпатичен и любезен джентълмен. Дори не мислех, че мога да откажа на поканата му, която бе по-скоро чисто и просто заявление. А щеше да е твърде некултурно и пренебрежително той да се появи отново, а мен да ме няма. Щях и да изгубя очевидно важен клиент, а това нямаше да стане.
- Мойра O'Хара. За мен е чест да се запознаем. - нямаше да му отстъпвам по държание, а любезната усмивка отново озари лицето ми.
- Ще се видим след два часа, господин Грейсън.
Гейсън.. Името звучеше толкова познато. За момент мислите ми се върнаха назад, сякаш за да проверя от къде идваха тези спомени. Вестникът.. Онази статия за наскоро пристигналият в Ниса млад благородник. Трябваше да е той, ако не се лъжа. Направо се учудих на късмета си, случайността или каквото и да било друго, водещо го именно насам. Можеше пък наистина да изкарам големи ползи от тази среща.
Но така ли се ходеше на среща? Макар и да бях облечена в рокля, тя бе по-скоро ежедневния ми тоалет, удобен и подходящ за работа. Не се излизаше така на среща! Два часа бяха твърде ограничено време, за да мога да се прибра и да се върна обратно. Именно в такъв момент помагаха вещерските трикове. Благодаря на Бога, че го има призоваването!
Завъртях бързо табелката на вратата, оставяйки надписа "Затворено" от външната страна. Трябваше да облека роклята, която сякаш на момента се появи на бюрото ми, заедно с украшенията.
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Съб Авг 23, 2014 5:55 pm

Каретата ми спря пред моето скромно имение. Слязох, а той ме чакаше с чадъра. Докато крачех като господар на света, може би защото се намирах в моята собственост знаех, че аз властвам тук. Крачех спокойно и влязох в покоите си. Скрит от слънцето. Вече нямаше какво да ме застрашава. Отправих се първо към кабинета си. Отместих портрета на семейството ми, истинското ми семейство, което отдавна беше мъртво и бях само аз единствения жив член в средата. Усмихнах се и просто го отместих, за да видя сейфа си. Вътре имаше повече пари от колкото можеше да си мечтае всеки жител в града, но все пак. Живеех доста.. отдавна в този земен свят. Извадих дадената сума, която ми беше нужна и я отделих. След това просто затворих сейфа и върнах портрета на мястото му. За да изглеждам още по-добре просто отидох в покоите си и се преоблякох. Свалих черният костюм и смених. Светло сива риза, сив костюм с черни ивици и сиви обувки в цвета на костюма. Този път без шапка. Не ми пречеше слънцето. Последното нещо, което добавих беше бастун с глава на вълк отгоре. Все пак колкото и да мразех враговете си трябваше да прикривам същността си. Но преди да се облека се изкъпах. Обичах да стоя в банята малко повечко. Отне ми петнадесет минути, защото трябваше да се върна обратно там, но този път тръгнах пеша. Никакви карети. Все пак имах способността да се придвижвам по-бързо от нормалните хора. Точно след два часа ръката ми натисна дръжката на магазина, в който се бях срещнал с прекрасната червенокоса дама. Странен цвят за коса и то в това време. Толкова ярко червено. Щом звънчето издрънча видях как тя се обърна към мен. Беше прелестна, в роклята която беше облякла. Не че в предишната не беше, но тази ме зашемети. Гледката беше повече от красива. Подпрях се на бастуна си и я огледах:
-Милейди! Вие сте прекрасна! - след тези думи направих лек джентълменски поклон и допълних:
-Не мога да бъда по-радостен от това, че решихте да излезете с мен тази вечер! - след тези думи едната ми ръка разкопча сакото ми и извади плик с пари от вътре. Доближих се до нея и й го подадох, но преди да го вземе ръката ми хвана нейната и с усмивка на лицето прошепнах:
-Госпожице О'Хара! С удоволствие ще бъда вашият джентълмен тази вечер! Надявам се да нямате нищо против! - отново я поднесох към устните си и я целунах. Тази нежна кожа на ръката й ме влудяваше, а беше толкова ярко бяла. Цвета на червилото й.. кървав! Караше ме да желая нещо от нея, което не беше прилично.. не тук и не сега..
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Съб Авг 23, 2014 8:38 pm

Бе твърде неудобно да се приготвиш за среща, намирайки се в магазинче като това. И все пак не бе невъзможно. Застанала зад масивното дървено бюро, за да не се виждам толкова навън през прозрачните витрини (не че имаше и кой да ме види), успях набързо да съблека сегашната си рокля и да я заменя с другата - дълга, бяла, едновременно семпла, но и с добавени орнаменти от дантела. В допълнение бяха елегантни обеци, колие и гривна от сребро, а за гримът - наблегнах на повече на червилото и устните, отколкото на очите. Завършекът бе лек парфюм с цветен аромат.
В крайна сметка претърпях една бърза и надявам се ефектна трансформация от ежедневното облекло към вечерния тоалет. Имайки предвид условията, самата аз бях доволна от резултата. Постарах се да се издокарам достатъчно, да се се впиша във визията на тазвечерни ми кавалер. Или може би той трябваше да се впише в моята?!
Грейсън не закъсня, както и комплиментът от негова страна, посрещнат от мен с доволна усмивка. Все пак, коя ли жена не обичаше да получава комплименти?!
- Ако имах против надали щях да ви чакам тук, господин Грейсън.
Оставих пликът с парите почти нехайно на бюрото си, сякаш ми бе дадена тройно по-малка сума, която почти не ми правеше впечатление. Този път обаче вниманието ми далеч не бе насочено към нея, а към кавалерът ми. Не само, че бе някак привлекателен, но можех да гледам на него и като на шанс да проуча тукашната буржоазия. От известно време бях оставила подобните среди, но никога не бе късно да се завърна към тях.
Разбира се, не забравих и още нещо.
- Това вече е ваше.
Подадох му малка кутийка, в която бе опакован амулета. Вече принадлежеше на него, така че спокойно можеше да си го вземе и да го прибере.
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Съб Авг 23, 2014 9:13 pm

Усмихнах се доволно. Вечерта току що започваше, а аз си имах не само красива, но и доста... интересна компания. Самият аз бях пленен от очите й, докато не ми показа кутийката. Знаех си. Логото на този човек, които работеше срещу замъка на баща ми. Не точно срещу него. Просто когато се минеше мрачната ни градина се излизаше на улицата и отсреща имаше магазин за златни бижута. Значи го беше изработил специално за мен? Интересно. Взех кутийката и я прибрах във вътрешният си джоб. Беше голяма, но и джоба ми не беше малък. Исках да я запазя за нещо специално. След това просто подадох ръка усетих как нейната просто се обви около моята и потеглихме. Излязохме от магазинчето и я оставих да го заключи:
-Сигурна ли си, че остави парите на правилното място.. Не трябваше ли да ги прибереш? - беше важно все пак да попитам, а тя явно реши просто да се подсигури и влезе вътре. Отиде, за да си прибере богатството на сигурно място, а докато това се случваше аз потреперих. Животното в мен я желаеше. Искаше да я вземе за себе си. Просто да я обладае, докато се наслаждава на сладката й кръв. Стиснах здраво зъби, като накарах уголемените си кучешки просто да се върнат до нормална човешка форма. Очите ми от кърваво червени отново се върнаха в нормалният си син цвят. Преглътнах тежко и я видях. Усмихната. Беше божествена. Преминах с език по устните си и я погледнах в очите. Отново подадох ръката си, като джентълмен и усетих как тя я прегърна със своите:
-И така, Милейди! Какво ще кажете да ви заведа в най-скъпият ресторант на града, където е пълно с непознати хора... или... - след тези думи я погледнах и продължих:
-.. или да ви заведа в ресторант по ваш избор, където познавате хората. - след тези думи се замислих и добавих трета идея:
-.. или просто да отидем до брега, където няма жива душа, да вземем нещо за хапване по пътя и да сме само двамата? - и зачаках отговора й. Нямаше да я предизвиквам, нямаше да я карам да избира третото, а просто да и дам избор за едно от трите. Все пак Вампира в мен желаеше третото, а не аз...
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Нед Авг 24, 2014 2:59 pm

Може би не трябваше да проявявам чак такова лекомислие спрямо парите, което толкова да бие на очи. Знаех, че са на сигурно място по простата причина, че за секунди щяха да изчезнат и да се озоват в сейфа в дума ми. Хубаво нещо беше призоваването и онази негова форма, която ти позволяваше освен живи същества да "извикаш" и предмети, а после на същия принцип да ги накараш да изчезнат. Можеше дори да се сметне за материализиране и дематериализиране, но във всеки случай помагаше доста. Все пак се върнах вътре, за да не изглеждам твърде подозрително и уж прибрах парите в шкафа.
- Не мисля, че искате да сте сред хората, които аз познавам. - отвърнах на кавалера си веднага щом отново застанах до него.
Или по-скоро нямаше да е никак удобно да сме сред хора, които познават мен. Все пак имаше такива, сред които бях известна именно като вещицата, а не обикновеното момиче от антикварния магазин. С такива хора разговорите ставаха сложни, с много недомлъвки или намеци, често разбирани само между нас си. Пък и подобни хора не се намираха из ресторантите. Самите сделки се извършваха на доста по-затънтени и не особено подходящи места за някой джентълмен. Трябваше да се съобразя все пак.
Другите два варианта обаче бяха доста по-приемливи, а аз не бях претенциозен човек. Именно затова оставих решението на него. Все пак бе поел инициативата да ме изведе навън тази вечер, така че бе удачно и той да определи мястото.
- Вие обаче изберете дали да сме в ресторант или на плажа.
С любопитство зачаках да чуя избора му. Дори ми бе интересно дали винаги предпочита луксозните ресторанти, които навярно често посещаваше, или щеше да се наслади на спокойствието край морския бряг.
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Нед Авг 24, 2014 3:42 pm

Влад се спря. Застана така, че да е пред нея. Бяха лице в лице. Очите й, толкова ярки, червените й устни. Беше просто прекрасна. Можеше да устой, не му пречеше просто да се отдаде на това да прекара вечерта с нея, но нещо в него желаеше част от нея. Една много специална част. Преглътна тежко, когато видя вената на вратлето й. Очите му станаха червени и той се извъртя така, че тя да не ги види. Надяваше се да не ги е видяла. Затвори очи и се опита да опитоми животното в себе си. В момента изпитваше огромна жажда и възбуда. Какво можеше да направи. Усети ръката й на рамото си и рязко се завъртя. Нямаше да й позволи да види очите му, за това я изненада. Ръцете му се обвиха около тялото й, притисна я до себе си и роклята й се сля с костюма му, устните му докоснаха нейните и той просто се отдаде на момента. Езичето му се заигра с нейното и изглежда тя нямаше нищо против да се отдаде на удоволствието. Ръцете му, който бяха на кръста й се раздвижиха. Едната се спусна нежно и внимателно надолу, но като джентълмен не се залепи за задните й бузки, а просто премина по тях и я хвана за бедрото. Повдигна я, като я притисна до близката стена. Стара, тухлена, студена стена. Тя се намираше между студеното и топлото. Тялото му и стената. Е той не беше толкова топъл, но винаги можеше да я.. стопли. Другата му ръка се плъзна по гърба й, като я държеше, за да не падне, но тя си беше достатъчно балансирана там. Между него и преградата на някакво магазинче. От целувка между двамата той се спусна надолу. Устните му докоснаха вратлето й и беше готов. Искаше го. Искаше да впие вампирските си зъби в нея и просто да се наслади на кръвта й, когато човека в него заговори. "Владимир, НЕ!" Той рязко се отдръпна и се извъртя:
-Извинявай! Аз.... а.... - след тези думи затвори очи. Опита се да се овладее и пое контрола над тялото си. "Аз съм Александър!" Обърна се и сините му очи отново я погледнаха:
-Ами.. а... ако продължавам така, не мисля, че на плажа ще си в безопасност с мен! - ръката му премина по кичура от коса, която той лично беше преместил с рязката си целувка и беше закрил лицето й. Сега я виждаше отново:
-Така де.... предложението ми е да продължим на плажа или да охладиш страстите ми и да отидем в някой ресторант. Какво мислиш? Би ли искала да останеш наистина само в мое присъствие или ще се спасиш в някой ресторант? - този път отново остави избора на нея, но тялото му се доближи. Притисната отново до стената той стоеше на милиметри от нея. Тя можеше да усети дъха му, който се разливаше по устните й. Леко наболата му брада я драскаше по кожата, когато той се приближи, за да може устните му да са до ушето й и тогава прошепна:
-И повярвай ми... понякога и аз сам не мога да се владея! - а може би щеше да направи някоя глупост тук и сега. В някаква тъмна уличка. Колко джентълменско беше това. Дали Александър беше изгубил контрол и това беше... Дракула. Със сигурност чудовището се появи тук... все пак очите, зъбите.. това беше Графа... Кръвопиеца, който изгаряше със всяка секунда, желаещ да отпие от нея и ако тя просто му отвърнеше щеше да се възползва..
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Moira O'Hara Нед Авг 24, 2014 4:22 pm

Всичко се случи толкова бързо, че едва усетих кога устните му жадно се впиха в моите, кога ръцете му се спуснаха по тялото ми и кога вече бях притисната към хладната, грапава стена. За момент се притесних за роклята си - като нищо можех да я скъсам или изцапам по тази стена. Да, представете си, дори за това можех да мисля. Но притесненията ми заминаха на вятъра, изместени от продължителните целувки, на които сякаш инстинктивно се отдадох и отвръщах.
Какво пък, нищо не пречеше да се порадваш една вечер на млад благородник, преди всеки после да се захване отново със задълженията си.
- Не очаквах някой джентълмен да е чак толкова импулсивен, господин Грейсън.
Усмихнах се лукаво, пропускайки извинението му и моментното колебание, от което сякаш за секунди не остана и следа. Все още твърде близо до него и стената, без особено голям шанс и желание да се измъкна, нямах и възможността за кой знае какви движения. Заиграх се обаче с яката на ризата му, после с вратовръзката му, а накрая просто отпуснах ръцете си на раменете му.
- Нима обаче подценявате способността ми да се спася дори сега?
Леко го избутах назад и, може би защото сам се поддаде, успях да се измъкна бързо встрани и с няколко пъргави стъпчици да мина зад него. Не изглеждаше обаче като бягство, а по-скоро като закачка.
- Съмнявам се и че  ресторантът ще е особено безопасно място ако наистина не можете да се владеете.
Съмнявах се и че наистина не бих могла сама да се предпазя, макар и очевидно да имаше нещо твърде странно и необичайно в Александър. Все пак, да не си помислите, че съм чак такъв заплес, че нищо да не забележа. Всяка нормална вещица, като магнит за странностите, трябваше спокойно да може да разпознава и нетипичните индивиди пред себе си.
Moira O'Hara
Moira O'Hara

Брой мнения : 12
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Dracula Нед Авг 24, 2014 6:26 pm

Владимир преглътна тежко. Жена, която му се измъкне ставаше още по-апетитна плячка. Завъртях се към нея и я видях. Стоеше в близост, но в безопасност и просто се доближих. Хванах нежно ръката й, като я доближих до устните си и казах:
-Обещавам, че ще направя така, че вечерта много да ти хареса! - след тези думи я прегърнах с една ръка през кръста и тръгнах, a тя ме последва. Крачехме бавно по улицата, телата ни бяха близко едно до друго, но не това беше важното. Трябваше просто да избера къде да отидем, но не мислех. Просто я поглеждах от време на време. Беше толкова красива и без да се усетя разбрах, че тялото ми само ме е завело някъде. Или може би това беше Драко? Дракула.. да той беше избрал да отидем на плажа. Бавно се спрях и мислех да и кажа. Да я предупредя, но изгубих контрол и над ума си. Не можех да мисля за нищо друго освен за онова нещо, което щеше да ми достави удоволствие. Рязко се завъртях така, че отново да съм лице в лице с нея. Ръката ми премина по бузата й, като се спусна надолу и нежно изместих роклята от рамото й. Боже тази гладка кожа ме накара да преглътна тежко. Тя видя как затвори клепачите си и щом ги отворих очите ми бяха приели онзи кърваво червен цвят:
-Милейди... трябва да ви кажа нещо! - след тези думи се доближих и прошепнах в ушето й:
-Джентълмена в мен отдавна е затворен в една клетка в тялото ми... сега... съм аз тук и трябва да ви предупредя, че аз не съм онова миличко момченце, за което ме мислите! - след тези думи устните ми докоснаха вратлето й и тя усети нежната целувка. Продължих нагоре, като с кучешките си зъби нежно одрасках кожата й, но не я разкървавих. Просто оставих две следи, които изчезнаха след секунда. Спрях устните си пред нейните и го казах:
-Желая ви тук и сега! За нещо повече от просто... приятна вечер! - ръцете ми се плъзнаха по бедрата й и тя можеше да усети как пръстите ми галят бедрата й от вътрешната част, а аз използвах онази своя сила. Онова нещо, което караше същества от другият пол да изпитват удоволствие от докосването ми. Тя усети как едната ми ръка е там, където беше много нередно. Нежно я погалих и се спрях, като се усмихнах. Аз не бях единственият възбуден, а това ми хареса.. и то много. Явно тя обичаше.. опасностите. Леко захапах ушето й, като тя усети острите ми кучешки зъбки, които отново не пробиха кожата й. Просто останаха там и попитах с нежен глас преди сам да си я взема:
-А вие.. Желаете ли да сте моя? - нямаше значение какво ще отговори. Аз щях да я имам.. и то повече от просто имам, притежавам! Езичето ми се плъзна между зъбките ми и нежно докосна меката част на ушето й, а двете ми ръце се задействаха. Едната ми нежно и внимателно се движеше между краката й, като само с върха на двата си пръста я галеше през бельото, докато другата ми внимателно смъкваше роклята й надолу, като държеше рамото й разголено. Исках да чуя отгвора преди да направя неща, които щяха да накарат и двама ни да получим удоволствие, а беше само началото на вечерта.
Dracula
Dracula

Брой мнения : 9
Join date : 23.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кралството на вещиците / Някъде из центъра Empty Re: Кралството на вещиците / Някъде из центъра

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите