The Kingdom of Nysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 15, на Нед Апр 21, 2024 8:29 am

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

2 posters

Go down

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. Empty Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

Писане by Rigardo Нед Авг 31, 2014 3:11 pm

FC: Joseph Morgan

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. 200

Name:Rigardo
Age:30/4000
Race:Vampire
Дарба:Виждане във времето/минало и бъдеще/,Усеща всички чувства в хората и съществата/разбира кога са тъжни,щастливи,кога ги боли и други/,Невидимост,Превръща се в скален орел,Контрол над елемента Въздух.
Интервю....:
Оператор:Как се казваш?
Аз:Името ми е Рикардо Дък,но за повечето съм просто Рик или Невидимия.
Оператор:На колко си?
Аз:На 30...
Оператор:От къде си,къде живееш?
Аз:Аз съм от целия свят,но сега живея в Ниса.
Оператор:Разкажи ни повече за себе си...
Аз:Нямам много за споделяне,но може да Ви разкажа една история от моя живот...
Оператор:Нека да я чуем.
Аз:Добре....
,,Преди векове,когато светът бил един ад,пълен с какви ли не,се появило едно красиво и привидно добро момче.Родители му били заможни.Баща му работил в кралството като лична охрана на Царя,а майката била сред специалните слуги.Детето се радвало на весело детство,изпълнено с игри и пакости.Било обаче едно от тия деца,дето имат желание да се изучат,да преуспеят и да достигнат едва ли не нивото на краля си.Той бил упорит и след години събиране на пари,се записал в училището,дето учил синът на краля и завършил с отличен.След години станал известен адвокат и бил сред най-видните хора в Ниса.Но една нощ,една грешна нощ,живота му си променил и се събудил като вампир.Първият,който убил за да задоволи жаждата си,бил самият крал.Съжалил за грешката си,но в наши дни той вече е безчувствен,зъл и гаден мъж,който не ценил нищо друго освен себе си.Името му е Рикардо Дъг."
Оператор:Значи това е твоята история,накратко,така ли?
Аз:Да.Това е.
Оператор:Интервюто приключи.Благодаря ти,че ни гостува и ни сподели част от живота си,Невидим.
Аз:И аз благодаря.Довиждане.

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. 10423793_712557032125163_2986740946289221979_n
Rigardo
Rigardo

Брой мнения : 3
Join date : 24.08.2014

Върнете се в началото Go down

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. Empty Re: Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

Писане by Adeline Сря Сеп 03, 2014 11:04 am

Одобрен и добре дошъл. Само преправи това с интервюто, защото в средновековието е нямало техники. Забавлявай се и извинявай, че се забавих с одобрението.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. Empty Re: Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

Писане by Rigardo Сря Сеп 03, 2014 2:29 pm

Коя част по-точно,щото никъде не съм включвал техники и прочие?
Rigardo
Rigardo

Брой мнения : 3
Join date : 24.08.2014

Върнете се в началото Go down

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. Empty Re: Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

Писане by Adeline Сря Сеп 03, 2014 4:43 pm

Частта с оператора.
Adeline
Adeline
Admin

Брой мнения : 62
Join date : 18.08.2014

https://the-kingdom.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот. Empty Re: Всеки се страхува от мрака.Никой не иска да идва нощта,но Рикардо я обожава.Той е краля и владетеля на нощният живот.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите